Wyjątkowy prezent!! Zaproszenie na profesjonalną sesję zdjęciową.

Jest to prezent, którego nie ima się czas, taki, który, oprócz świetnej zabawy, będzie doskonałą pamiątką, powodem do dumy, poprawiającym samopoczucie. Wiele kobiet marzyło po cichu o karierze modelki, o sesji zdjęciowej, podczas której profesjonalny fotograf wyeksponuje kobiece piękno.

Profesjonalna sesja zdjęciowa to doskonały prezent. Spraw, by obdarowana osoba poczuła się niczym adorowana przez miliony gwiazda na wybiegu! Zapewniamy profesjonalną obsługę, niezapomniane wrażenia i doskonałą pamiątkę na całe życie!

    Info organizacyjne:
  • W cenie zaproszenia: sesja w studiu fotograficznym trwająca ok. 3 godzin, profesjonalny makijaż, wybrane zdjęcia z sesji, poddane profesjonalnej obróbce, nagrane na płycie CD.
  • Na sesję prosi się o przyniesienie kilku różnych, ulubionych zestawów ubrań własnych.
  • Osoba wymieniona na zaproszeniu może je zrealizować do - termin podany na zaproszeniu, na sesję należy umawiać się na co najmniej dwa tygodnie przed terminem.
  • Dokładamy wszelkich starań aby sesja odbyła się w terminie zaproponowanym przez Państwa, w razie braku takiej możliwości wspólnie ustalamy inny możliwy dla obu stron termin.
  • Zaproszenie drukowane jest na papierze fotograficznym PRO, najwyższej jakości

Przykładowe zaproszenie:
Jak kupić Zaproszenie:
Należy się z nami skontaktować celem ustalenia zakresu i kosztu sesji oraz podać imię i nazwisko osoby, która ma na zaproszeniu figurować oraz sposób odbioru zaproszenia. Zaproszenie można odebrać osobiście, bądź może zostać wysłane na wskazany adres po uprzedniej wpłacie należności na konto.

Serdecznie Zapraszam!Studio Demi Art Fotografia ślubna i inna
Katarzyna Fręchowicz
Bielsko-Biała
tel.: 693 291 277
gg: 94166
skype: katarzynafrechowicz
E-mail: info@demiart.pl
online: 1