Fotografia ciążowa brzuszkowa

Sesje ciążowe, brzuszkowe

Okres poprzedzający macierzyństwo jest czasem bardzo wyjątkowym…

dlatego wiele przyszłych mam coraz częściej chce mieć wyjątkową pamiątkę w postaci profesjonalnej sesji ciążowej z tego ważnego okresu.

Jak wygląda sesja ciążowa i jak się do niej przygotować?

Pomysłów na sesje ciążowe jest cała masa. Zwykle przychodzące do mnie przyszłe mamy mają już pewien obraz sesji a w połączeniu z moimi pomysłami uzyskujemy wspaniały efekt. Zachęcam do przyniesienia na sesję ciążową pierwsze ubranka dla maluszka a może i pierwszego pluszaka, bo pewnie już takowy czeka w domu na nowego domownika. Przyszła mama powinna zabrać ze sobą na sesję brzuszkową swoje nowe sukienki podkreślające jej kobiecość i wyjątkowy stan. Koszula przyszłego taty też jest świetnym rekwizytem ładnie eksponującym brzuszek oraz jest dodatkowo bardzo osobistym akcentem. W końcu w fotografii ciążowej właśnie o to chodzi, o bliskość, łączące więzi nie tylko mamę z maluszkiem ale również z jego tatą.

Czy można przyjść z osobą towarzyszącą na sesję ciążową?

Sesja brzuszkowa jest bardzo intymną sesją, dlatego zachęcam do przyjścia z przyszłym tatą a jeśli wyczekiwany maluszek ma starsze rodzeństwo też warto rozważyć jego udział w całym przedsięwzięciu. Cała sesja ciążowa ma bardzo indywidualny charakter. Efektem są zdjęcia ukazujące miłość, bliskość i radość oczekiwania.

Kiedy najlepiej zrobić sesję ciążową?

Nad sesją ciążową najlepiej zacząć się zastanawiać wcześniej i dobrać termin odpowiednio do naszego zmieniającego się samopoczucia. Zazwyczaj sesje brzuszkowe wykonuje się między 6-tym a 8 miesiącem ciąży. Wszystko zależy jak wcześnie zaczyna się zarysowywać brzuszek i od samopoczucia przyszłej mamy. Na pewno trzeba się liczyć z tym, że im bliżej rozwiązania tym kobiety czują się bardziej zmęczone i wtedy może też minąć ochota na sesję. Oczywiście każda przyszła mama jest inna. U jednej wcześniej pokazuje się brzuszek i można wtedy przyjść wcześniej a są też Panie które były u mnie na sesji na 4 dni przed urodzeniem dziecka. Jednak w tym wypadku istnieje ryzyko, że nie zdążymy. Najważniejsze to uwzględnić naszą kondycję i samopoczucie i nie zwlekać zbyt długo, bo ten odpowiedni czas akurat dla nas może bezpowrotnie minąć.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na sesję.

Galeria – sesje studyjne ciążowe, brzuszkowe
error: Content is protected !!