Fotografia dziecięca noworodkowa

Fotografia dziecięca noworodkowa

w ostatnich latach zyskuje na popularności, gdyż żyjemy w czasach w których dni i lata płyną bardzo intensywnie a co za tym idzie mijają bardzo szybko.

Sesja dziecięca noworodkowa to wspaniała pamiątka dla dziecka i całej rodziny

Spraw sobie i twojemu dziecku wspaniałą pamiątkę w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej. Sesja studyjna ma zupełnie inny wymiar niż zdjęcia zwykle uwieczniane telefonem. Zdjęcia z sesji są profesjonalnie wykonane i świetnie nadają się do wykonania fotoobrazów na ścianę, czy ciekawych albumów. Czas tak szybko ucieka a najlepiej widać to właśnie po naszych dzieciach, których radosne chwile życia warto uwieczniać. Dzięki wspaniałym zdjęciom, jakie uzyskamy w trakcie sesji dziecięcej możemy zachować wyjątkowość i charakter naszej pociechy na zawsze. Przyjemnie jest potem wrócić do zdjęć i przypomnieć sobie wyjątkowe dziecięce chwile, oraz przygodę jaką była sesja zdjęciowa. Serdecznie zapraszam 🙂

Jak przygotować dziecko do sesji dziecięcej?

Zmiana otoczenia i nowe środowisko jest dla każdego dziecka w jakimś stopniu stresujące, dlatego staram się zawsze dbać o jego komfort. Jako rodzice znacie swoje dziecko najlepiej i wiecie co lubi najbardziej i do czego jest przywiązane. W związku z tym warto przynieść na sesje ulubione przytulanki, kocyki i inne drobiazgi, które pomogą Waszemu dziecku odnaleźć się w nowej sytuacji. Zachęcam również do zabrania ze sobą ubranek w których Państwo chcieliby uwiecznić swojego malucha. Bardzo często dziecko otrzymuje sporo prezentów od rodziny i wykonanie zdjęć dziecięcych właśnie w tej garderobie nabiera szerszego wymiaru. Czy to nie przyjemnie pokazać efekty naszej wspólnej pracy i owoców dziecięcej sesji zdjęciowej z pociechą ubraną w strój pieczołowicie wybierany np. przez babcię, ciocię, czy rodziców chrzestnych? Prócz piękna dziecka można wtedy zamknąć w takiej fotografii więcej wspomnień. Takie zdjęcia stają się bardziej osobiste. Oczywiście dysponuję zabawkami i różnymi dodatkami, które wzbogacą i urozmaicą całą sesję z dzieckiem a przy okazji ośmielą małego modela do współpracy przed obiektywem.

Sesja dziecięca na roczek w studiu w Bielsku
sesja roczkowa

Sesje noworodkowe, kiedy o tym pomyśleć?

Sesje typowo noworodkowe wykonywane są najczęściej do 14 doby życia maleństwa a najlepiej w 9-10 dobie . Wtedy dziecko, jeszcze dużo śpi, nie ma żadnych dolegliwości i można na spokojnie uwiecznić jak wygląda w tych pierwszych dniach życia. Istnieje możliwość wykonania sesji u mnie w studio ale również u Państwa w domu.

fotografia dziecięca noworodkowa

Jakie dzieci mogą wziąć udział w sesji dziecięcej?

Zapraszam rodziców z dzieckiem w każdym wieku. Od noworodka do nawet nastolatka, choć wtedy to już sesja nabiera innego wymiaru bardziej z zakresu modelingu 😉

Malucha do pierwszego roku życia najlepiej fotografować na etapie noworodka a jeśli wolimy jednak poczekać, aż dziecko tyci podrośnie dobrym rozwiązaniem jest czas, kiedy dziecko już siedzi. Mamy wtedy większe możliwości do uzyskania ciekawych ujęć.

Kiedy umawiać się z dzieckiem na sesję zdjęciową?

Terminy i godziny sesji zdjęciowych dobierane są do rytmu dnia waszego dziecka. Dziecko dzięki temu prócz wspaniałej pamiątki zdjęciowej będzie miało również dobrą zabawę. Będąc w pełni sił wszystko przebiegnie gładko, szybko i bezstresowo. Rozważacie Państwo sesję dla swojego dziecka proszę o telefon. Wszystko wtedy wytłumaczę i ustalimy dogodny termin. Sesje umawiam zwykle, średnio z tygodniowym wyprzedzeniem. Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Galeria – sesji dziecięcych i noworodkowych w Bielsku

fotografia dziecięca noworodkowa
error: Content is protected !!