Sesje indywidualne, modeling

Indywidualna sesja zdjęciowa w Bielsku informacje

sesje indywidualne

Marzy Ci się profesjonalna sesja zdjęciowa?

Dzięki sesji poznasz swoje piękno i co najważniejsze uwiecznisz je na zawsze. Zdjęcia studyjne są wspaniałą przygodą, która pomoże odkryć Twoją wyjątkowość, coś co drzemie w tobie, o czym sobie nie zdajesz sprawy. Efekt finalny jest zawsze zaskakujący z efektem wow.

Dla kogo przeznaczona jest sesja?

Odpowiedź jest prosta – sesje są dla każdego. Czujesz się przeciętnie a chcesz poczuć się wyjątkowo to właśnie na Ciebie czeka moje studio. A może chcesz zbudować swoje portfolio, aby zacząć zabawę a może nawet karierę w modelingu.

Czy wiek jest jakimś ograniczeniem do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej?

Każda osoba, w każdym wieku jest mile widziana. Nie tylko młode osoby mają prawo do pokazywania i uwieczniania swoich atutów. Osoby bardziej dojrzałe mają ich również sporo i mogą je znakomicie zaprezentować przed obiektywem. Często doświadczenie życiowe kształtuje nasz charakter i wewnętrzne piękno, które doskonale można wyeksponować na zdjęciach.

sesje zdjęciowe
Sesje glamour

Jak należy się przygotować do sesji zdjęciowej?

Każda kobieta ma swój styl w którym dobrze się czuje, więc aby odpowiednio oddać jej piękno nie należy nic narzucać. Natomiast na pewno dobrze jest przed sesją zdjęciową zadbać o siebie np. malując paznokcie, czy odświeżając fryzurę u ulubionego fryzjera. To zawsze działa na nasz nastrój i poczucie większej atrakcyjności. To wtedy jest świetny moment, aby przyjść na sesję zdjęciową. Zachęcam do przyniesienia swojej ulubionej garderoby jednak tej którą zakładamy rzadziej lub na specjalne okazje, aby pokazać się z wyjątkowej, niecodziennej strony. Kobiety wyglądają szalenie atrakcyjne w sukienkach i dlatego sugeruję przyniesienie kilku ulubionych z których będzie można wybrać te najbardziej odpowiednie i ciekawe.

Z jakim wyprzedzeniem należy umawiać się na sesję zdjęciową?

Jak już podejmiemy decyzję o chęci wykonania sobie pamiątkowej sesji zdjęciowej proszę o kontakt najlepiej telefoniczny. Wtedy ustalimy dogodny termin sesji. Zwykle polecam umawiać się na nią z tygodniowym wyprzedzeniem.

Rodzaje sesji indywidualnych

Wykonuję następujące sesje zdjęciowe:

  • sesje portretowe,
  • sesje buduarowe,
  • sesje artystyczne z zakresu aktu,
  • sesje na prezent,
  • sesje urodzinowe

Galeria – sesje zdjęciowe indywidualne
error: Content is protected !!