Opinie przesłane przez moich klientów

Opinie inne |

Opinie Par Młodych

studioJesteśmy pełni podziwu dla talentu i profesionalnych zdolności Pani Kasi, oglądając efekty jej pracy i spędzając z nią, było nie było, kilkanaście godzin. Charakter Kasi sprawił, że zarówno podczas ceremonii, zabawy jak i sesji plenerowej, miało się wrażenie, że nie przebywa się z człowiekiem wykonującym zleconą pracę, a ze starym, dobrym znajomym. Naprawdę, atmosfera pracy sprawiała takie wrażenie, że słowo "praca" w odniesieniu do tego, co Kasia robiła wydaje się nie na miejscu. A efekt? Przerósł znacząco nasze oczekiwania. Zdjęcia są naprawdę śliczne, każdy z kadrów idealnie oddaje nastrój chwili, a efekt ten dodatkowo podkreśla świetnie dobrana tonacja barwna. Podobnie w przypadku fotoksięgi, która jest czymś zupełnie innym niż typowe albumy z idealnie równo wklejonymi fotkami, niczym katalog wyrobów fabryki karmników, ale żeby fotoksięga miała taki niepowtarzalny klimat trzeba jeszcze potrafić łączyć ze sobą pojedyncze zdjęcia aranżując zupełnie nowe układy graficzne i w tym też Kasia jest niepowtarzalna. Dla tego po raz kolejny chcemy podziękować za stworzenie dla nas tak niepowtarzalnej pamiątki, a wszystkim niezdecydowanym jeszcze parom szczerze ją polecić.

Agnieszka & Marcin


studioJesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Kasią. W każdym calu jest profesjonalistką i z pewnością jest to właściwa osoba na właściwym miejscu, która kocha to co robi i robi to bardzo dobrze! Zdjęcia są doskonałe i za każdym razem uchwycony jest na nich wyjątkowy moment. Oglądanie fotoksięgi daje nam wiele radości i przywołuje wiele wzruszających momentów wesela. Serdecznie polecamy!

Alicja & Rafał


studioBardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas, zaangażowanie i swój profesjonalizm, który zaowocował powstaniem niepowtarzalnej pamiątki. Skomponowane przez Panią Kasię "dzieło" jest świetnie przemyślanym streszczeniem pełnego emocji dnia. Z wielką przyjemnością wracamy do oglądania naszego albumu prezentując go najbliższym. O fachowości Pani Kasi świadczy m.in. fakt, że podczas całej ceremonii jak i późniejszej zabawy starała się fotografować dyskretnie i być jak najmniej widoczna dla Nas i dla Naszych gości. Mimo iż dzień ten był dla nas bardzo stresujący Pani Kasia potrafiła uchwycić najpiękniejsze chwile i ująć je w oryginalny sposób w albumie. Bardzo dziękujemy za współpracę. Z czystym sumieniem i z całego serca możemy polecić Studio Demi Art i Panią Kasię wszystkim, którzy cenią sobie bardzo wysoką jakość.

Dominika & Aleksander


studioCóż innego możemy napisać - jak to, że Kasia i jej praca to pełen profesjonalizm, znajomoœć rzeczy i cudowna osobowoœć. Nasza fotoksięga nas zachwyciła - ale po poœwieceniu przy wykonywaniu zdjęć nic innego nie mogło być - naturalne, œliczne - zachwyciły nie tylko nas ale i naszych znajomych i rodzinę. Napewno to nie nasze ostatnie spotkanie z Kasiš - bo i sesje rodzinne też sš w jej ofercie.

Anna & Andrzej


studioFotoksięga jest niebanalna, nienudna, nieklasyczna poprostu GENIALNA :) Nie pozostaje nam nic innego jak tylko bardzo podziękowac za pełen profesjonalizm i zachwycające zdjęcia! Z całego serca polecamy przyszłym Parom Młodym. Mogą byc pewni, że ten najważniejszy dzień w ich życiu zostanie przecudnie uwieczniony na wieki w przepięknie wykonanej i nowoczesnej fotoksiędze! Jesteśmy zadowoleni w 100%, a nawet więcej! Jest Pani przesympatyczną osobą z którą współpracuje się świetnie. Dzięki Pani mamy przepiękna pamiątkę, którą wszyscy są zachwyceni. DZIĘKUJEMY:)

Katarzyna & Grzegorz


studioSerdecznie dziękujemy za uwiecznienie wspalniałych chwil z naszego życia. Polecamy współpracę z Demi Art wszystkim szukającym najwyższej jakości i pełnego profesjonalizmu.

Irena & Artur


studioOczywiście cóz innego możemy napisać jak tylko same superlatywy o jakości wykonanej usługi. Zdjęcia i sam album przeszły nasze oczekiwania bo są po prostu badzo profesjonalnie wykonane a co bardziej istotne dla nas są niesamowicie piękne i naturalne. Biorąc pod uwagę fakt, że sama uroczystość była stosunkowo krótka i szybka a plener pozornie nie dawał obiecujących możliwości stworzyła Pani piękną kompozycje fotograficzną. Nasze zadowolenie oczywiście rośnie jak słyszymy równiez wszystkie głosy zachwytu naszych znajomych i rodziny i z największą przyjemnością będziemy żywą reklamą Pani usług wśród naszych znajomych.

Karina & Wojciech


studioDziękujemy Ci Kasiu za owocną współpracę! Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Udało Ci się uwiecznić wszystkie niezapomniane chwile i kolory ze ślubu i wesela, a wspaniała atmosfera sesji plenerowej jest widoczna na każdym zdjęciu. Warto było zdecydować się na fotoksięgę, w której dobrane przez Ciebie zdjęcia stworzyły piękną kompozycję i będą pamiątką na długie lata :-)
Wszystkim polecamy współpracę z Tobą!


Ola & LechustudioAlbum jest prześliczny tak powiedziała moja żona jak jej pokazałem album ... Naprawdę jesteśmy pod dużym wrażeniem Pani umiejętności i z całego serca dziękujemy za tak piękną pamiątkę naszego ślubu. Z pewnością będziemy Panią polecać znajomym i nawet nieznajomym...
Napewno jeszcze skorzystamy z Pani usług przy innych nadarzających się okazjach. Jeszcze raz dziękujemy i gorąco pozdrawiamy!

Szczęśliwa i zadowolona młoda para


Karolina & DamianstudioWitamy serdecznie! Dziś dostaliśmy zdjęcia i piękną fotoksięgę. Dzięki Pani nasze zdjęcia są historią do której możemy powracać w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami. Poprzez swoją niezwykłość dostarczają nam mnóstwo radości i wzruszeń z każdego szczegółu, jesteśmy nimi zachwyceni! bardzo bardzo dziękujemy…
Ślub i wesele to niezwykłe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Każda młoda para pragnie aby zostało ono jak najlepiej uwiecznione na ślubnych zdjęciach. Ślubna fotografia to coś więcej niż tylko zdjęcie ... to część naszych marzeń, wspomnień i radości. Jest Pani profesjonalistą w każdym znaczeniu tego słowa, życzymy wielu sukcesów zawodowych."

Pozdrawiamy serdecznie !


Dominika & MariuszstudioWspółpraca przebiegała bardzo miło i sympatycznie. Zdjęcia były zrobione profesjonalnie jak również fotoksięga, która się bardzo wszystkim podoba. A więc jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru fotografa na wesele i jak najbardziej będziemy polecać.

Pozdrawiamy


Asia & PrzemekstudioZ czystym sumieniem możemy polecić usługi Studia Demi Art. Sesja ślubna odbyła się w swobodnej atmosferze. Pani Katarzyna była bardzo kreatywna, a jednocześnie otwarta na nasze pomysły. Dzięki jej sugestiom i profesjonalizmowi udało się osiągnąć pożądany efekt. Oprócz zdjęć na płytce DVD, otrzymaliśmy także fotoksięgę zawierającą streszczenie całej uroczystości w formie kolażu. Całość spodobała się nie tylko nam, ale też całej rodzinie. Jeszcze raz, serdecznie polecamy!


Patrycja & PawełstudioChcielibyśmy Ci Kasiu bardzo podziękować, że byłaś z nami w tym cudownym dniu. Twoja osoba i podejście sprawiły, że czuliśmy się bardzo swobodnie zarówno podczas ślubu jak i w plenerze.
Z całego serca polecamy Kasię, gdyż jest to osoba bardzo pozytywna, pełna ciekawych i zabawnych pomysłów, potrafiąca stworzyć niesamowicie przyjemną atmosferę, jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm. Sesja plenerowa, której miejsce podsuneła nam Kasia, to była dla nas świetna zabawa i czas spędzony w miłym towarzystwie. A owoce pracy Kasi są wręcz zapierające dech w piersiach. Uchwycone zostały przeróżne chwile w pełni oddające emocje towarzyszące nam i wszystkim cieszącym sie naszym szczęściem. A zdjęcia plenerowe są niezwykle naturalne co zauważyli wszyscy oglądając nasze zdjęcia.
Dziękujemy Kasiu za piekną pamiątkę i czas.


Jola & BłażejstudioSerdecznie dziękujemy za profesjonalizm na naszym ślubie i weselu. To bardzo ważne, żeby fotografować i być niezauważalnym. Dzięki temu goście nie czuli się skrępowani a efekty widać na świetnych zdjęciach. Ponadto fotoksięga jest przepiękna i każdy kto ją oglądał może to potwierdzić. Pozdrawiamy

Ewelina & ŁukaszstudioGorąco polecamy Panią Kasię. Sesja zdjęciowa przebiegała w miłej atmosferze, a jej rezultaty są fenomenalne. Pani Kasia dała się poznać nie tylko jako profesjonalista, ale również jako osoba o silnie rozwiniętej empatii, dzięki czemu zdjęcia są zarówno doskonałe technicznie, jak i naturalne, nie ma w nich sztuczności. Dodatkowo, otrzymana fotoksięga jest rewelacyjna - starannie wyselekcjonowane zdjęcia zostały połączone na kartach oprawionej w skórę księgi. Dzięki Pani Kasi mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie. Dziękujemy!

Justyna & Piotr


studioUwiecznienie tak pięknego dnia jakim jest ślub przez panią Kasię daje gwarancję zadowolenia zarówno podczas fotografowania jak również w efekcie końcowym jakim są zdjęcia. Zarówno my jak i goście bardzo ciepło wspominamy robienie zdjęć, które przebiegało w atmosferze luzu i uśmiechu. Fantastycznie sfotografowane zostały szczegóły takie jak np. fryzura, suknia ślubna, czy też rzucony welon i musznik. Bardzo wzruszyły nas fotografie dzieci, z których przebija radość naszych małych gości. Dodajmy jeszcze, że panią Kasię oprócz niezwykłej wrażliwości cechuje pełen profesjonalizm, który widać nie tylko w przepięknych zdjęciach, w ujęciach które nie przyszłyby nam nawet do głowy lecz także w niezwykle starannym dobraniu i esetycznym wykonaniu albumu ślubnego.

Dziękujemy:)

Basia & Łukasz


studioJesteśmy zachwyceni współpracą z p.Kasią. Reportaż był wykonywany prawie niezauważalnie, praktycznie nie dostrzegaliśmy pani fotograf, a efekt reportażu przeszedł nasze oczekiwania. Zdjęcia wspaniale oddają emocje, które nam towarzyszyły, widać szczęście i radość. Sesja plenerowa przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze. Wykonane zdjęcia pięknie prezentują się w tej wyjątkowej pamiątce, jaką jest fotoksięga. Wygląda ona wspaniale, rodzina i znajomi są zachwyceni elegancją i profesjonalnością jej wykonania.

Bożena & Aleksander


studioPraca z Panią Kasią daje pewność , że zostanie piękna pamiątka na całe życie. Zdjęcia są naturalne i bardzo dobrze ukazują emocje i daną chwilę.

Dziękujemy!!!

Ania & Rafał
studioPełen profesjonalizm,uśmiech i luz - oto jak przebiega sesja zdjęciowa z Kasią. Wszystkie zdjęcia mają niepowtarzalny charakter, niezależnie od tego czy jest to plener czy ceremonia. Polecamy fotoksięgę, która w wykonaniu Kasi nie ma sobie równych.

Dziękujemy!

Alicja & Łukasz


studioJesteśmy bardzo mile zaskoczeni efektem naszej współpracy. Zdjęcia są naprawdę piękne a sam przebieg sesji plenerowej będziemy wspominać z przyjemnością. Polecamy panią Kasię wszystkim parom gdyż cena jest adekwatna do jakości wykonanej usługi.

Renata & Mariusz
studioKasia to bardzo profesjonalny i dobry fotograf, w której ręce powierzyliśmy uwiecznienie najważniejszego dnia w naszym życiu, czyli Naszego ślubu. "Pracuje" się z Nią bardzo dobrze, ma świetne pomysły na sesjach (dodatkowe rekwizyty jak np. parasolki,welony itp.)wszystko przebiegło bardzo sprawnie i w przyjacielskiej atmosferze a zdjęcia oddały (jak powiedzieli ogądający gotowe już dzieło) emocje tego dnia. Wszystkie zdjęcia wyszły naprawdę ślicznie i poleciłabym ja każdej młodej parze, która szuka fotografa.

Adriana & Zbigniew


studioNasza podróż poślubna odbyła się w pięknym Szczyrku i tam też zapragnęliśmy zrobić nasza sesje zdjęciową w plenerze. Była to niesamowita przygoda i bardzo miło spędzony czas z Kasia. Czuliśmy się niesamowicie i bardzo wyjątkowo ,a zdjęcia są po prostu rewelacyjne. Wspaniała pamiątka na całe życie. Dziękujemy Ci Kasiu.

Aneta & MariuszstudioSesja u Pani Kasi to świetna zabawa, a do tego niesamowity efekt końcowy. Ślub był dla nas wielkim i bardzo osobistym przeżyciem, a dzięki zdjęciom Pani Kasi zostały uchwycone najpiękniejsze chwile tego dnia, dzięki którym mamy wspaniałą pamiątkę do końca życia. Serdecznie wszystkim polecamy BO WARTO!

Kasia & PawełstudioPierwszy raz byliśmy świadkami, że ktoś bawi się fotografią, nie powielając pewnych przyjętych z góry stereotypów. Kasia nie boi się wyzwań, a dzięki sesjom narzeczeńskim, my również przestaliśmy się ich bać...
gorąco polecamy!!!

Ania & Maciej
studioKasiu bardzo dziękujemy za to, że towarzyszyłaś nam w tak wielkim dniu dla nas. Uwieczniłaś najszczęśliwsze chwile naszego życia. Twój profesjonalizm oraz pasja z jaką robisz wspaniałe zdjęcia do dziś i na długie lata będą pamiątką naszego ślubu! DZIĘKUJEMY

Beata & SzymonStudio Demi Art Fotografia ślubna i inna
Katarzyna Fręchowicz
Bielsko-Biała
tel.: 693 291 277
gg: 94166
skype: katarzynafrechowicz
E-mail: info@demiart.pl
online: 1